Ücretsiz Kurslarımız Başlıyor

Pendik Ordulular Derneği ile Pendik Halk Eğitim Merkezi ortak projesi kapsaminda aşağıdaki branşlarda ücretsiz kurslar planlanmaktadır. Kurslar için yeterli katılıma ulaşıldığında kurslar baslayacaktir. PENDİK ORDULULAR DERNEĞİNİN DÜZENLEDİĞİ KURSLAR : 1. DİKSİYON 2.BAĞLAMA 3.EMLAK KOMİSYONCULUĞU 4.İNGİLİZCE 5.ALMANCA 6.İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIK 7.SEKRETERLİK VE ÖN MUHASEBE BU KURSLARA KATILMAK İSTEYEN KİŞİLER GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BURAK ÇETİN’İ ARAMALARINI

Kurisyer Sertifika Törenine Davet

Çok değerli Pendik Ordulular Derneği üyelerimiz ve hemşehrilerimiz; Derneğimizin Pendik Halk Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlemiş olduğu kursları başarı ile tamamlayan kursiyerler için 01 Kasım 2017 Çarşamba akşam saat 18:00’de Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan derneğimizin faaliyetleri ve kursiyerlere sertifikalarının sunulması konulu programa katılımınızı önemle arz ederiz.  

Haftalık Olağan Toplantı

Pendik Ordulular Derneği haftalık olağan toplantısı yoğun katılım ile gerçekleşti. Toplantıda yeniden yapılandırmaya gidilerek Kadın Kolları Başkanlığı’na Av. Eda İNCEDERE, Gençlik Kolları Başkanlığı’na Burak GENÇ getirilmiştir. Derneğimizin gelecek etkinliklerinin değerlendirildiği toplantıya Altaş TV ‘de görev yapmakta olan Sn. Murat DOĞAN gündem ile ilgili röportajlar gerçekleştirdi. İkramlı olarak düzenlenen toplantıda yerini yeni arkadaşlara bırakan Kadın Kolları
Pendik Ordulular Derneği yeni dönem ilk toplantısı 11.09.2017 tarihinde derneğimizde gerçekleştirilmiştir. Yeni sezonda toplantılarımız Her Pazartesi akşamı gerçekleştirilecektir. Derneğimiz yeni sezonda düzenleyeceği dolu dolu programlar ile hizmetinizde olacaktır. Tüm katılımcı Yönetim Kurulu Üyelerine ve üyelerimize Pendik  Ordulular Derneği olarak TEŞEKKÜR EDERİZ.
Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) haftalık olağan toplantısını PEndik Ordulular Derneği ile birlikte dernek başkanımız Sn. Abdulkadir OLDU’nun yeni hizmete açılan Beyler Garden Paradise restoranında gerçekleştirildi. Derneğimizin ve PENDEF’e bağlı üye dernek yöneticilerinin katıldığı toplantıda istişarelerdebulunuldu.
Pendik Ordulular Derneği (PODER) yönetim kurulu tarafından her hafta Pazartesi günleri gerçekleştirilen değerlendirme toplantısı dernek başkanımız Sn. Abdulkadir OLDU’nun Pendik Göçbeyli Köyü’nde hizmete açmış olduğu kır düğün salonu ve restoran hizmeti veren Beyler Garden Paradise’te gerçekleştirildi.
Derneğimizin Yönetim Kurulu ve İlçe genelinde bulunan dernek başkanlarımız ile haftalık istilaremizi gerçekleşecektiriyoruz. (Her pazartesi akşamı, yönetim kurulu toplantımız gerçekleşmektedir.)      

Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

Pendik Ordulular Derneği Kadın Kolları yönetimi tarafından 8Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde Pendik’li Kadınlar ile Pendik Gazi Paşa Caddesi’nde düzenlenen etkinlik ile etkinliğe katılan bayanlara karanfil dağıtılarak yaşadıkları problemler hakkında bilgi alındı.          
TOP